Microsoft Lumia 532 Дві Сім-карти - Смартфони - Microsoft - News

Microsoft Lumia 532 Две Сим-карты Главный экран

Завжди актуальна система Microsoft


Lumia 532 Дві Сім-карти - високопродуктивний смартфон з ПЗ останньої версії і кращими новими функціями Windows. Чотирьохядерний процесор Snapdragon ™ і популярні передвстановлені сервіси Microsoft, наприклад Skype, OneDrive і Office, перетворюють смартфон в швидкий і ефективний інструмент для роботи.Відеодзвінки за допомогою Skype


Lumia 532 Дві Сім-карти - смартфон з фронтальною камерою та інтегрованим Skype. Підключайте Skype під час звичайного телефонного дзвінка, приймайте виклики Skype в будь-який час і дзвоніть друзям чи рідним, вибираючи їх прямо зі списку контактів. Спілкуйтеся з близькими людьми в відчути.
Microsoft Lumia 532 Две Сим-карты Skype
Тепер ви нічого не втратите


30 ГБ безкоштовного місця на OneDrive дозволить вам спокійно зосередитися на справах в будь-якому місці - адже тепер всі ваші документи, фото, замітки і музика завжди у вас під рукою в будь-який момент. А копія будь-якого нового знімка автоматично відправляється в хмару. З OneDrive жоден важливий файл не пропаде.

Lumia-532-DSIM-OneDrive


Потужний смартфон + кращі програми


WhatsApp, Instagram і Facebook чекають вас! Розважайтеся з Candy Crush Saga або займіться творчістю з Minecraft. Не вистачає пам'яті? Додайте до 128 ГБ додаткової пам'яті до вбудованих 8 ГБ, а чотирьохядерний процесор Snapdragon ™ буде запускати їх прямо з SD-карти. Швидкий і стабільний Інтернет 3,5G і оперативна пам'ять 1ГБ гарантують комфорт і задоволення від спілкування з цим смартфоном.

Microsoft Lumia 532 Две Сим-карты приложенияПриголомшливий колір


Завдяки напівпрозорому багатошаровому компактному корпусу смартфон прекрасно лежить в руці і бездоганно виглядає - важко не закохатися в Lumia 532 Дві Сім-карти. Додайте трохи кольору, і ось у вас смартфон, який виглядає дорожче, ніж коштує. Купуйте Lumia і дізнайтеся, що таке якість без компромісів.

Дизайн Microsoft Lumia 532 Две Сим-карты


Ще більш персональний смартфон


Lumia 532 пропонує відмінні нові функції, що дозволяють додати індивідуальність вашому телефону. Наприклад, живі папки - для організації робочого столу і заставка - для швидкого перегляду зустрічей у календарі і повідомлень з соцмереж. Зробіть свій телефон унікальним і неповторним.


Nokia Lumia 532

Нет комментариев
Добавить комментарий